Підбірка книг для тестувальників-початківців.

Роман Савін. “Тестування Дот Ком, або Посібник із жорстокого поводження з багатими в інтернет стартапах”. Почати краще з цієї книги, оскільки читається на одному диханні, дуже легка та захоплююча. Але найголовніше, дає базове уявлення про найважливіші процеси.

⤵️

Завантажити книгу

Святослав Куликов. “Тестування програмного забезпечення. Базовий курс”. Ця книга складніша, зате чудово доповнить отримані раніше знання. Тут досить багато термінології, яку необхідно зрозуміти — до речі, вона знадобиться під час проходження співбесіди на позицію QA.

⤵️

Завантажити книгу

Сем Канер, Джек Фолк “Тестування програмного забезпечення”. Cem Kaner, Jack L. Falk. Як жартують багато тестувальників, Канер — це до певної міри “Біблія тестування”, дуже давно написана бо істини не застарівають. Прочитати буде складно, тому що нудно (хоч на укр, хоч на англ), але якщо подужаєте — повагу і шану, а також гарне уявлення про те, що взагалі роблять люди в розробці ПЗ, і де там зокрема тестувальники.

⤵️

Завантажити книгу

Lee Copeland. “A Practitioner’s Guide to Software Test Design”. Книга-тренінг англійською, але читається дуже легко. Наприкінці кожного розділу можна знайти завдання для самоперевірки. Кращий посібник з тест-дизайну. Крім цього, ви знайдете зрозумілий опис технік тестування, доповнений простими та життєвими прикладами.

⤵️

Завантажити книгу

James Whittaker. “Exploratory software testing”. Ще одна чудова книга англійською. Вона допоможе новачкам не шукати баги на удачу, а застосувати певний, грамотний підхід. Але вона підійде також більш просунутим тестувальникам. Книга відкриває тестування з нового боку і допомагає позбутися ефекту замиленого погляду.

⤵️

Завантажити книгу

Центр підготовки ІТ фахівців ActPro надасть всі необхідні знання для працевліштування за цією спеціалізацією.

Записатися на курс Тестування ПЗ